KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
Ulica Adama Lincolna
AvtorSporočilo
bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeSre Dec 25, 2013 1:41 am

ulica adama lincolna  


Ulica Adama Lincolna Tumblr_mxe8pduCZg1rffxsno1_500


Nazadnje urejal/a bluebell Ned Feb 16, 2014 3:33 am; skupaj popravljeno 1 krat
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
alec winchester
alec winchester


Število prispevkov : 31
Reputation : 0
Join date : 14/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeSre Jan 15, 2014 8:01 am



324
alazne
i'll probably change the code



kings & queens

into your eyes hopeless and taken

"Imela sva dogovor!" je Alex sedaj že besno zarenčal in se pognal iz stola naprej ter se z rokami uprl ob mizo ter nagnil proti Isaacu. "In sedaj zahtevam, da ga izpolniš."
Zaradi Isaacovega ledenega pogleda, se je rahlo umaknil in globoko vdihnil ter se vsedel nazaj. "Torej?" je sedaj mirneje vprašal.
Njegov sogovornik se je glasno zasmejal in na dolgo povedal kar bi lahko rekel s preprosto eno besedo; ne. Alec je brez besed pogoltnil slino in vstal. So mislili, da se bodo delali norca iz njega? Razgledal se je po sobi in vsem poslal svarilne poglede, seveda so ga poznali. Nato pa je v sekundi segel po pištoli in ustrelil v Isaacovo nogo.
Če staro sobo se je razžiril glasen krik, a noben si ni drznil premakniti. "Lep dan ti želim, Isaac!" je izpljunil Alec in zapustil zapuščeno hišo in stopil v mrzlo noč. In dejstvo, da je rosilo ga ni niti malo pomirilo.
Jezno je sopihal, ko je hitro hodil po ulici in jezno gledal v pištolo, ki jo je držal v rokah. Čeprav je bil mono jezen, je bilo dobro poprijeti za njo po tako dolgem času. Predolgo je miril svoje živce in danes so prestopili mejo.
IN če mu obljubljenega ne bodo dali, bo to preprosto ukradel.
Ravno se je želel obrniti ter vrniti nazaj na mesto zločina, ko je začutil močno silo, ki je udarila ob njegovo desno ramo. Hitro in presenečeno je dvignil pogled ter se zagledal v nobeno drugo osebo kot Alazne, katere ime je za vedno ostalo v njegovih misih, če ne zaradi drugega, zaradi zvoka, ki je prišel zraven, ko si ga izgovoril.
Ime mu je bilo vedno všeč. "Alazne?" je presenečeno, še vedno v doaj jeznem in hitečem tonu vprašal. "Prekleto? je siknil, a na alsot je vse skupaj speet zvenelo kot vprašanje. Brez pomisleka je dvignil pištolo in nameril vanjo.
Navsezadnje, sta bila že od nekdaj na nasprotnih straneh.

alazne cassidy
alazne cassidy


Število prispevkov : 16
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeSre Jan 15, 2014 9:16 am

Ulica Adama Lincolna Tumblr_mw8h7ntOgg1rd26xfo4_250
življenje v lincolnu je bilo pravzaprav zabavno, bolje kot je pričakovala. skrbela je za galerijo, hodila na zabave, ampak nekaj ji je še vseeno manjkalo. tisto razburjenje, tisti adrenalin, ki ga je vsakič okusila v trenutku nevarnosti. a tega ni več počela in vesela je bila, da je končno nekako svobodna. sprehajala se je po mestu, dokler ni v temnem kotičku lincolnove ulice zagledala nekaj nenavadnega. oziroma bolj rečeno nekoga, za katerega je mislila in pa tudi želela, da ga ne bo nikoli več srečala. z zanimanjem je nagnila glavo rahlo vstran, ter priprla oči, da bi bolje videla. definitivno je šlo za aleca, sedaj je bila prepričana. ampak kaj za vraga ima za bregom? radovednost ji ni pustila miru, zato se je odločila, da mu sledi. imela je to nesrečo, da se je v tistem trenutku alec obrnil in kmalu sta trčila. očitno sem že izven prakse. pri sebi je zaklela, ker je bila tako neprevidna, nato pa se vendarle zazrla v njegove zelene oči, katere so ji bile tako zelo znane. preteklost ji je sledila vse do sem, do samega mesta lincoln. "alec." je izustila ter okušala kako ime zazveni iz njenih ust. kmalu se je znašla v nelagodnem položaju, s pištolo uperjeno naravnost v njeno glavo. dvignila je roke visoko v zrak v znak obrambe ter zaklicala: "wooow, počasi! se mar tako dela z dekleti? ob prvem ponovnem srečanju takoj pištola namerjena v glavo?" vedela je da ima predolg jezik, po tem je bila namreč znana, ampak vseeno ne bo cvileče prosila za milost, kot bi to večina naredila. v vseh teh letih kot članica mafije se je naučila da predaja za njih ne obstaja. "verjemi mi, nič nisem videla in prav tako nič slišala. pravzaprav sem pa z vsem tem sranjem končala." roke je počasi spustila ob bok, ter ga vztrajno gledala v oči. od nekdaj so ji bile všeč.
alec winchester
alec winchester


Število prispevkov : 31
Reputation : 0
Join date : 14/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeČet Jan 16, 2014 2:57 am



276
alazne
i'll probably change the code



kings & queens

into your eyes hopeless and taken

Adrenalin se je spet širil po njegovih žinah, ko jo je pogledal skozi rahlo priprte oči. Njen sarkazem se mu je zdel le preprosto zavlačevanje postopka. Mogoče res ni bil več v isti mafijski organizaciji kot takrat, a to še ni pomenilo, da on na bila na nasprotni strani.
Prhnil je: "Če bi šlo samo za preprosto dekle, ptoem bi te verjetno spregledal. Ampak kolikor se spomnem nisi niti približno dovolj nedolžna, da ne b imel razloga, da te ubijem."
Nasmehnil se je, skoraj nesramno, saj je vedel, da je on tisti, ki drži ase v rokavu. Kaj sploh je delala tu, namreč kolikor se je spomnil, sta se spoznala kar veeliko ur od tega mesta. Ni pričakoval, da bo tu kdajkoli srečal koga kot je bila ona, iz preteklosti.
"Končala?" je vprašal brez, da bi verjel eni besedi. Je mislila, da ji bo uspelo iti tako mimo? Da ji bo kar tako verjel? Noben, ki je kdajkoli prestopil na temno stran pravice, ni bil ravno slab v laganju ali branju laži. V njegovih očeh je lagala in prepričan je bil, da nekaj naklepa.
Počasi je spustil pištolo, a se jo še vedno prav dobro oklepal. "Noben ne mora kar končati," je rekel. Sam je probal, pa ga je delo vedno lovilo dokler se ga ni spet polastilo in vrtelo okoli mazinca.
Pomežiknil je, ko se je odločila, da ne misli odmakniti pogleda od njegovih oči. IN iz same trmavosti, tudi sam tega ni namerava storiti. Morala bi se ga bati in pobegniti, v sekundi ko ga je zagledala. Je slučajno mislila, da bo prišla živa ven iz tega?
"Si spet na kakšni misiji?"

alazne cassidy
alazne cassidy


Število prispevkov : 16
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeČet Jan 16, 2014 7:04 am

Ulica Adama Lincolna Tumblr_mw8h7ntOgg1rd26xfo4_250
"prav imaš. postreli vse, ki so ti kadarkoli preprečili načrte. mogoče si na glavo nakoplješ celotno glasgowsko mafijo. konec koncev sem še vedno njihova čudežna deklica." mu je odvrnila ter zavila z očmi. vse skupaj se je slišalo že rahlo kot grožnja, a v njej je bilo tudi kar nekaj resnice. dobro je vedela, da se ji bo mafija čim jo bodo našli, maščevala, ampak kljub temu dvomi, da bi jo ubili. konec koncev je ena izmed njihovih najboljših delavk, zato bi jo verjetno zopet vzeli med svoje vrste ter jo tako do konca izkoristili, kolikor se bi le dalo. tega pa ni marala, ni hotela da bi jo kdorkoli izkoriščal. "vidiš, to pa je razlika med mano in tabo. jaz lahko delam kar hočem, zapustim kogarkoli hočem, noben mi ne bo narekoval kako naj živim. zato sem odkorakala stran, obrnila svoje življenje na bolje." skomignila je z rameni ter se previdno zazrla v njegovo pištolo, ki je še vedno ležala stisnjena med njegovo dlanjo. ni je še izpustil. zopet je zavila z očmi, saj se ji je vse skupaj zdelo že rahlo smešno. "verjemi, če bi bila na misiji se sedaj ne bi srečala, ali pa bi bil že mrtev izpod mojih rok. zadovoljen?" vedela je, da nekoliko pretirava in da ima skrajno dolg jezik. ampak če bo sedaj na licu mesta umrla, bo odšla dostojanstveno. ne bo se klečeplazila pred njegovimi nogami in ga prosila za milost. to ni bilo v njenem stilu. "bi lahko že enkrat pospravil to pištolo? smešen izgledaš." s pričakovanjem se je zazrla v njegove oči. vrtela sta se v krogu brez pravega konca in le še vprašanje časa je bilo, kdo bo prvi popustil.
alec winchester
alec winchester


Število prispevkov : 31
Reputation : 0
Join date : 14/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeČet Jan 16, 2014 8:19 am



211
alazne
i'll probably change the code



kings & queens

into your eyes hopeless and taken

Zavzdihnil je, zakaj je to delala? Lahko bi si reševala življeje na lažji način, ne pa obračala besede in obdrževala svoj ponos. Zaveličal je z očmi in jo skoraj naveličano pogledal. "Zakaj vsi mislite, da če bi me morali ubiti, da bi bil jaz tisti, ki bi umrl? Ker resnica je bila, da bi najbližje truplu prišel, ko bi ga odvrgel v neko reko."
Čeprav ne z veseljem, je res posprail pištolo nazaj za pas. Pri sebi je tako ali tako še imel nekaj malega skritega orožja za nujne primere. Resnica na srce nikoli ni in nikoli ne bo nikomur kar tako zaupal. SPLoh pa ne, pripadnici nasprotne mafije.
"Okei, ampak dolžna si mi dolgo in resnično;" je poudaril zadnjo besedo z resnim in globokim tonom. "razlago. Ne pa tisto, ki bi mi jo morala po vseh pravilih zaupati. Ker če ne niti ne mislim odkorakati stran čistih rok."
To tako ali tako en bi, saj se mora še vrniti nazaj in ukrasti potrebno. Že zdavnaj je sprejel dejstvo, da bo verjetno moral poškodovati ali celo kaj več, koga.
Sreča, da je bilo že pozno in da morajo skleniti tam še nekaj drugih stvari ter zato ne bodo ga ali zlahka videli ali pa zapustili prizorišča kaj kmalu.

alazne cassidy
alazne cassidy


Število prispevkov : 16
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 6:54 am

Ulica Adama Lincolna Tumblr_mw8h7ntOgg1rd26xfo4_250
alazne si je rahlo oddahnila, ko je pospravil pištolo. noben namreč ni ravno ravnodušen, če imaš pogled stalno uperjen na orožje. naveličano je zavzdihnila, nato pa se le oglasila: "prav, naj ti bo, povedala ti bom celotno zgodbo." malo je postala nato pa nadaljevala: "kot veš sem med glasgowsko mafijo veljala za čudežno deklico in posledično sem upravljala vse najtežje in umazane posle. kmalu sem se začela zavedati, da bom slej ko prej ubita, s strani druge mafije ali pa s strani kakšnega izdajalca v lastni mafiji, kateremu bi moj uspeh šel precej v nos. roko na srce, ni ravno pametno in priporočljivo biti najboljši izmed najboljših. prav tako si tega življenja nisem več želela, nočem da mi kdor koli ukazuje. življenje v moji mafiji ni bilo ravno z rožicami postlano in postala sem utrujena ter preobremenjena z mislimi, kdo mi bo prvi zaril nož v hrbet. zato sem nekega dne pripravila načrt in tako med izvajanjem nekega posla izginila. upam, da me ne bodo našli." skomignila je z rameni. dvomila je, da je ne bodo našli, ampak vsaj nekaj mesecev, morda let je želela živeti v utvari in na svobodi. "torej, ti je bila moja zgodba všeč? ni ne vem kako zelo zanimiva, ampak vseeno je le redkim uspelo odkorakati od mafije. za to pač moraš imeti možgane." zavzdihnila je, ter ga znova pogledala. želela si je iti stran od tu, ampak nekaj ji ni dalo miru. prepričana je bila, da je alec ne bo tako zlahka izpustil. 
alec winchester
alec winchester


Število prispevkov : 31
Reputation : 0
Join date : 14/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimePon Jan 20, 2014 2:25 am



224
alexandra
idek.



kings & queens

into your eyes hopeless and taken

Rahlo je bil presenečen, da je resnično spregovorila in povedala svojo zgodbo. Zadržal se je in ostal tiho med njenim pripovedovanjem, čeprav so bile njegove misli skoraj da glasnejše. NI mogel verjeti, da ji je res uspelo zapustiti to življenje, večkrat si je tega sam želel, pa mu nikoli ne bi uspelo. Rahlo, je bil globoko v sebi, ljubusumen.
A njegov ponos tega nikoli ne bi priznal. "Če te lovijo, potem nisi ravno najboje opravila svojega dela;" je skomignil z rameni. "In če bi dobili kakšen anonimen podatek kje se nahajaš, bi verjetno vse šlo po gode, huh?"
Skoraj zlobno se je nasmehnil, ko se mu je načrt oblikoval v glavi. BIl je briljanten. "AMpak, lahko ti jamčim, da ne bodo dobili teh podatkov, če mi pomagaš pri nečem.
Z razliko od njega, bi se ona lahko spravila v zračni jašek in ukradla tistih par listin o Alecovem pravem imenu in začetku. BIl je izsiljevan z njimi, in  vedeli so, da jim bo pomagal pri vsem, da jih dobi in ne pridejo v javnost. A z njeno pomočjo bi jih zlahka ukradel.
Z glavo je pomignil čez njeno ramo: "Iz tistega bloka bi rabil par listin in do njih bi se najlažje prišlo čez kar zračne jaške. IN oba veva, da si ti tista, ki bi lažje prišla noter skozi njih."

alazne cassidy
alazne cassidy


Število prispevkov : 16
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitimeSob Jan 25, 2014 8:34 am

Ulica Adama Lincolna Tumblr_mw8h7ntOgg1rd26xfo4_250
rahlo nejeverno ga je pogledala. ji je mar grozil? zdrznila se je ob misli, da bi jo mafija dejansko našla. ni bila pripravljena na soočenje z njimi, rada je še nekaj časa uživala na svobodi. "misliš, da ti bom pomagala? tebi?" ob tej misli se je namrdnila. bila sta vsaj dva razloga, zakaj ni želela imeti prste vmes pri tej stvari. prvi je bil ta, da nikakor ni hotela zaiti ponovno med te posle, drugi pa preprosto to, da je vendarle šlo za aleca, člana nasprotne mafije, kateremu ni zaupala. ampak, kaj pa ji je sploh preostalo? ta mali posel bi lahko opravila z levo roko. zato se je končno oglasila: "prav, naj ti bo, ampak bom rabila malo več podatkov. kakšne listine? v kateri sobi so in tako naprej." zavila je z očmi, ter nestrpno s pogledom švigala proti bloku. na njeno začudenje se je takoj počutila bolj živo in skoraj bi vse to delala s tisto vznemirjenostjo, ki ti jo adrenalin požene po žilah. začela je hoditi proti bloku in predvidevala je, da ji bo alec sledil. "torej, zakaj ravno potrebuješ te listine?"vedela je, da gre verjetno za njegove mafijske posle, ampak če bosta sodelovala, to pomeni, da bo nekaj mogla izvedeti. ne bo se kar tako nevedno podala na lov za listinami, brez tega da bi se prej dejansko pozanimala o parih stvareh. "in priporočam ti, da se ti čim hitreje razveže jezik. povedal mi boš v kakšne posle si se tokrat zapletel, ali pa vse skupaj odpade. pa četudi mi groziš s tem, da boš izdal mojo lokacijo. ti mene potrebuješ, jaz pa potrebujem tvoja usta zaprta. sva zmenjena?"
Sponsored content




Ulica Adama Lincolna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulica Adama Lincolna   Ulica Adama Lincolna Icon_minitime

Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» Ulica sv. Nikolaja
» Ulica brez imena

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: Rpg time :: 
city center
 :: 
between streets
-