KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
smythe, nathaniel timothy
AvtorSporočilo
nathaniel smythe
nathaniel smythe


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 26/01/2014

smythe, nathaniel timothy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: smythe, nathaniel timothy   smythe, nathaniel timothy Icon_minitimePon Jan 27, 2014 8:21 am


TWENTY-SIX/ NEW YORK/ FAMILY BUSINESS OWNER/ COLTON HAYNES

vsi imamo skrivnosti. starši skrivnosti pred otroki, otroci pred starši, prijatelji pred prijatelji, politiki pred državljani, lopovi pred policaji, možje pred ženami... tudi življenje ima skrivnosti pred nami. zakaj se človek rodi in umre? zakaj je nebo modro? zakaj ne moreš kihniti z odprtimi očmi? zakaj je pet minut čakanja na avtobus tako dolgih, pet minut na telefonu pa tako kratkih? je bila prej kura ali jajce? in zakaj postavljam toliko tečnih vprašanj? najbrž zato, da bi ugotovil kaj je moja skrivnost. oziroma, kaj v mojem življenju ni skrivnost.
pa začnimo na začetku, kjer je najmanj skrivnosti za izdati. rodil sem se dalnega leta 1988 očetu in materi, ki se nista ljubila. oče je bil že tistega časa vpliven, njego podjetje je na tržišču se strmo vzpenjalo, zato si škandala, kot bi se pojavil, če se bi izvedelo, da je neki ženski naredil otroka potem pa ga preprosto zavrgel, ni mogel privoščiti. mati je bila in še je ponižna ženska - za kar jo sovražim. seveda, je to prva skrivnost. seveda ji tega nikoli ne bi priznal, pa me kličite pička gor ali dol. zavedam se, da je grozno, če sovražiš svojo mater in, če bi kdaj poslušal svoje misli ter teh nekaj zakrnelih čustev, ki jih mi je še ostalo, bi se zaradi tega tudi sam sovražil. ampak sedaj, pa si dam vso prav. kakšna ženska pa ostane z moškim le iz usmiljenja do otroka in mu uničuje življenje s tem, da mora gledati neljubeče poglede staršev, varanja in odnose zaradi katerih sem bil tarča začudenih pogledov sošolcev, kadar sem v osnovni šoli spregovoril o njih. tako si je oče nemalokdaj pripeljal ljubico domov, mati in jaz pa sva to le mirno gledala. in ljub temu, je prav mati tista, ki jo sovražim. če bi imela kaj pameti, bi me vzela proč od vseh teh svinjarij in sedaj... sedaj mogoče, ne bi bilo toliko skrivnosti ter laži, da še komaj vidim izza njih. 
očetova najboljša ljubimka je bila služabnica katera je nadomeščala našo greto, ki mi je bila kot druga mati. nadomestna, mlada služabnica je očetu počistila najbrž tudi še zadenj delček pameti v glavi, ki ga je imel in tako ni uporabil kondoma. oče ni njene nosečnosti nikoli prekrival, še celo denar ji je pošiljal in sam pri sebi v delovnem kabinetu proslavljal rojstvo svoje hčere. lahko si predstavljate kaj bi mi pomenilo v takšnih razmerah imeti sestro, nekoga, ki bi me celo morda zares razumel. pa vendar, sestre nisem nikoli spoznal, ne glede na to, kako in kaj sem se trudil izvleči iz očeta. 
da bi se vsaj malce izvlekel iz popolne bede, ki sem jo imel doma, sem se posvečal šoli. brez težav sem vedno izdelal z odliko in celo, ko so me že začele zanimati ženske, se je še vedno našel čas za debele bukve polne znanja. imel sem vse kar mlad fant rabi, da očara dekle; pamet, avto, vilo, v denarnici ogromno denarja ter izklesano telo. bedo doma sem začel pozabljati, postalo mi je prav vseeno za vse. tako me očetova smrt pravzaprav ni niti prizadela. v njej sem videl - pa naj me to naredi še tako podlega - svoj uspeh. s pametjo in znanjem, sem že pri enaindvajsetih zavzel podjetje in ga popeljal na raven, katero moj oče nikoli ne bi bil sposoben. denar je začel teči v obtokih in neglede na to kako medji pljuvajo o tem, da je moj uspeh zasluga mojega očeta, se sam dobro zavedam, da sem si življenje, ki ga živim danes, zgradil sam. tako sem zaposlil nekaj novih, pametnejših delavcev in začel graditi verigo podjetij. potoval sem po svetu, delal malo, zaslužil veliko, vsak večer pa sem zaspal vsaj ob dveh dekletih. a niti to mi ni bilo dovolj. ko sem imel enkrat na dosegu roke toliko, sem želel še več. tako sem se s tako malo truda, da je ravno smešno, začel tihotapiti v konkurenčna podjetja in krasti. tako sem enem najboljšem prijatelju vkradel podjetje, drugemu ženo, tretjemu hčer, noben od njih pa ničesar ni pogruntal - še več, z mano so delili njihove skrivnosti in bolečine. imam pravega prijatelja? -ne. sem že bil kdaj zaljubljen? -ne. ampak to so skrivnosti, ki jih ne bo nikoli nihče zvedel. svet je moj. ovijam ga okoli prsta, on pa mi še je iz roke. medji me poznajo, kot fantiča, ki je živel mirno, uglajeno otroštvo, ter potem podedoval podjetje, ki ga uspešno vodi, ter živi lepo in mirno življenje, brez skrivnosti. kako se motijo. kako zelo se motijo.


MANIPULATIVE MAN WITH TOUGH PAST.
bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

smythe, nathaniel timothy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: smythe, nathaniel timothy   smythe, nathaniel timothy Icon_minitimeNed Feb 23, 2014 1:15 am

you have been accepted  
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: Let's get started :: 
character creation
 :: 
accepted
-