KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
forest, phillip james
AvtorSporočilo
phillip forest
phillip forest


Število prispevkov : 2
Reputation : 0
Join date : 21/01/2014

forest, phillip james Empty
ObjavljaNaslov sporočila: forest, phillip james   forest, phillip james Icon_minitimeTor Jan 21, 2014 3:49 am


29/ MADRID/ PROFESSOR OF HISTORY/ CHACE CRAWFORD

"poglejmo nekaj let nazaj. v čas, ko sem bil samo kup dreka in nisem vedel, kam bi se dal."

phillip james forest je odraščal v navidez običajni družini - no, skoraj običajni. mater ga je zapustila z očetom, ki ga pa ni znal najbolje vzgajati. starševstvo mu je bilo bolj kot ne tuje, zaradi česa je nekaj časa kasneje na dom poklical mlado varuško, v katero se je kmalu zaljubil. sanjarila sta o svoji družini, phillipa pa pustila tam nekje zadaj, na cedilu. in res se jima je godilo lepo - kakšno leto po njuni zvezi je na svet prijokal prvi otrok očeta in varuške. s tem se je začelo vsakodnevno ignoriranje prvega sina nathana forest, očeta tega prikupnega mladeniča.

"šolanje mi ni šlo od rok. poleg tega je bilo le - to zame največja mora. v šoli sem veljal za bedaka z velikimi očali na nosu. bil sem zapostavljen po moji obleki, bil sem nula proti drugim. po osnovni šoli sem obiskoval le neko triletno srednjo šolo, po kateri sem sprejel poklic avtomehanika."

v tem času je spoznal tudi prikupno rosemary, ki se je dotaknila njegovega srca. sprva le nek dober prijateljski odnos, dokler nista bila pripravljena za nekaj več. vsem sta začela prikrivati svoje razmerje, v katerem sta pogosto pristala v postelji - vendar si seveda nikoli ne bi mislil, da bo dekle zanosilo prav z njim. seveda tega ni nikoli izvedel.

"po zvezi z rosemary sem ostal sam. odselila se je v italijo, jaz pa sem gnil v mojem zatohlem, zatemnjenem stanovanju, kjer si v vsakem kotu opazil kakšno posodo izpred desetih dni, ogrizke jabolk, smrdljive srajice in še marsikaj drugega. vendar mi je čez čas prekipelo."

ugotovil je, da se mora spremeniti. začel se je zavedati, kako ogaben človek brez kariere je bil, zaradi česa se je preselil v london, da bi pričel s študijem. od nekdaj ga je zanimala zgodovina, ki si jo je prav tako izbral za svoje nadaljno življenje. in nikoli ne bi vedel, kako se bo spremenil.

"po študiju sem postal pravi gospod. ostal sem v londonu in začel poučevati zgodovino, vendar mi je vedno manjkalo nekaj - ljubezen. bog ve, kaj je v tem času počela rosemary, oče, polbrata in polsestra, prekleta, frdamana varuška. zaradi moje radovedne narave sem se odločil vrniti v lincoln. in ne, starega, gnilega phillipa sem pustil v londonu. nov, svež pa se je vrnil v lincoln."

I TURNED TO PRINCE FROM A GEEK.
bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

forest, phillip james Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: forest, phillip james   forest, phillip james Icon_minitimeTor Jan 21, 2014 6:33 am

 you have been accepted  

dobrodošel/a na forumu! piši še v face claim, se vpiši v seznam uporabnikov, odpri svoj plot page in tvoje življenje v mestu lincoln se lahko prične.(:
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» Deep in the forest
» Edge of the forbbiden forest

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: Let's get started :: 
character creation
 :: 
old ones
-