KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
THOMPSON, CHRISTIAN
AvtorSporočilo
chris thompson
chris thompson


Število prispevkov : 7
Reputation : 0
Join date : 14/01/2014

THOMPSON, CHRISTIAN Empty
ObjavljaNaslov sporočila: THOMPSON, CHRISTIAN   THOMPSON, CHRISTIAN Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 12:18 pm


28/ NEW YORK/ REAL ESTATE AGENT / CAM GIGANDET

Pa poglejmo.. Rodil sem se v New Yorku. Tam sem odrastel, se šolal in tako naprej. Bil sem povprečen človek iz povprečne družine. Mati samohranilka, oče alkoholik. Nikoli nisem zapadal v slabo družbo, držal sem se sredine. Tukaj res ni veliko za govoriti. Še sam imam občutek, da se je moje življenje pravzaprav začelo šele ko sem dobil prvo službo kot borzni posrednik. Od takrat naprej živim ameriški sen. Če ti je prav ljubica, bi zdaj nehala govoriti o meni, ker umiram od želje da bi izvedel kaj o tebi.

Volk z Wall Streeta. Tako so me poimenovali mediji, sodelavci, prijatelji bla bla bla. Ne brez razloga. Skrivnosten, nevaren in neusmiljen lovec na denar, pokvarjenec brez morale, zver ki te bo zapeljala v skušnjavo.

Zanimivo kako se lahko človek spremeni. Bil sem povprečnež, ki je želel mirno družinsko življenje, prijetno službo in malo davkov, postal pa sem prasec ki je na teden zaslužil 49 milijonov dolarjev, se redno zadeval in je lahko popil nenormalne količine alkohola, ženske pa menjal večkrat na noč.  Spraševali so me že, kaj se je zgodilo z mano in vsakič odgovorim, da mi je preprosto kliknilo v glavi.

Vse se je zgodilo hitro. Bil sem samo eden mnogih ljudi na borzi, samo da sem bil mogoče malo preveč ambiciozen, pohlepen in pameten. Ni trajalo dolgo, pa sem ustanovil borzno posredovalnico in po njeni zaslugi sem se kmalu kopal v denarju. Seveda ni bilo legalno, ampak to malo nepomembno dejstvo je bilo tako dobro skrito, da se je vse samo še stopnjevalo. FBI. Mafija. Itd. Zapletel sem se z vsemi.

Vse je preteklik. Zgodovina. Sanje. Amerika je videti tako daleč v tem zakotnem mestecu v Angliji kamor sem se moral skriti ko je počilo. Bil sem prvi v vrti za odstrel na vse možne načine in z strani vseh možnih ljudi. Še vedno sem, ampak prah se počasi polega, denarja ki ga vsi želijo namreč ni, moje malo podjetje pa še vedno obrača zlahka prislužen denar. Moja vladavina v svetu visokih financ se še ni končala.

odvisnik od vseh možnih afrodiziakov in pokvarjen podjetnik!
bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

THOMPSON, CHRISTIAN Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: THOMPSON, CHRISTIAN   THOMPSON, CHRISTIAN Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 11:36 pm

 you have been accepted  

dobrodošel/a na forumu! piši še v face claim, se vpiši v seznam uporabnikov, odpri svoj plot page in tvoje življenje v mestu lincoln se lahko prične.(:
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: Let's get started :: 
character creation
 :: 
old ones
-