KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
everything that kills me makes me feel alive
AvtorSporočilo
ellayne delacroix
ellayne delacroix


Število prispevkov : 17
Reputation : 0
Join date : 15/01/2014

everything that kills me makes me feel alive Empty
ObjavljaNaslov sporočila: everything that kills me makes me feel alive   everything that kills me makes me feel alive Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 6:46 am


ELLAYNE DELACROIX
everything that kills me makes me feel alive Rbanner-1
Glede na to da ste že tu in to berete se morem jaz tudi zmrdat pa vam povedat kaj o svoji deklici, ki ni več mala deklica.
Ellayne Natalee Delacroix, also known as Ella, 23 letna Francozinja s slavnimi & vplivnimi starši. Karizmatična, klepetava, vedno obkrožena z ljudmi, četudi se družijo z njo le zaradi denarja oz. priimka, večkrat zmedena, na trenutke rahlo pesimistična in nasploh pozabljiva kar se tiče malenkosti. In pa bogata. S starši se ne razume, na skrivaj je študirala petje in fotografijo (z obojem se tudi zdaj ukvarja), ker so njeni starši želeli, sa študira ekonomijo in podeduje očetovo podjetje. V življenju je sprejela že ogromno slabih odločitev. Ena najhujših je bila verjetno ta, da se je spustila v svet preprodaje drog in mafije. She met this kindof charming mafian dude that she fell in love with & all and when he was gone, she found out she was pregnant. Zdaj ima otroka in sicer sina Andyja wich she absolotely adores, nihče pa ne ve da je mali pravzaprav sin mafijca. To in pa, da je bivša preprodajalka drog, je njena skrivnost. V Lincoln se je preselila predvsem da bi začela znova. Ampak tudi tu marsikdo pozna njen priimek. All ideas are more than welcome and i have to say just one more thing... sex this gurl up :3
by kiara of ogl
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: 
plot pages
-