KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
wheeler, esther
AvtorSporočilo
esther wheeler
esther wheeler


Število prispevkov : 33
Reputation : 1
Join date : 16/01/2014

wheeler, esther Empty
ObjavljaNaslov sporočila: wheeler, esther   wheeler, esther Icon_minitimeČet Jan 16, 2014 5:55 am


23/ MOSCOW, RUSSIA/ BOUNTY HUNTER/ TAYLOR WARREN

viktoriya vasilieva. že dolgo nisem slišala tega imena. dovolj dolgo, da se zdi tuje. dovolj dolgo, da bi potrebovala minuto preden bi dognala, da je v resnici moje, in še potem bi se mi zdelo... čudno. neustrezno. kot konj v kuhinji ali čreda divjih prašičev v kopalnici.

MAGNIFICANT OBSERVER
nekoč je bila prinašalka veselja. vedno je videla več kot drugi ljudje. zmožna  je bila opaziti vsako najmanjšo podrobnost in ničesar ni bilo kar bi lahko ušlo njenemu prodornemu pogledu. vedela je ko je nekdo lagal, vedela je ko je nekdo govoril resnico. vedno je lahko razbrala človekova čustva in vedno je znala potolažiti, povedati tisto kar so ljudje želeli slišati ne glede na to kako daleč od realnosti je bilo. 
zdaj je prinašalka groze ter nesreče. nagib po tem, da bi pomagala ljudem je izginil, sočutje je izginilo. še vedno ve kdaj ji nekdo laže, še vedno ve kdaj nekdo govori resnico. še kar je dobra v branju človekovih čustev, vendar pa zdaj svojega daru ne uporablja več za to, da bi ljudi spravila v dobro voljo. ne, zdaj svojo neverjetno sposobnost uporablja za to, da jih zlomi. iz njih izvleče kar želi vedeti ter nato zabode tja kjer najbolj boli. globoko, grobo, nepreklicno.

viktoriya vasilieva. ime me spominja na starše. spominja me na očeta, ki je vpil name, ko nisem udarila dovolj močno in na mamo, ki se je smejala vsakič, ko sem se zvrnila po tleh. nista bila pretirano mehka človeka, ampak ljudje kakršna sta bila onadva nikoli niso.

GENIOUS
od nekdaj je bila izjemno inteligentna in to je bilo tako dobro kot slabo. slabo, ker v življenju nikoli ni videla velikega izziva, ker je vse ovire - in bilo jih je veliko - preplezala z največjo lahkoto. nikoli se ji ni bilo treba truditi, kar je s seboj prineslo dolgočasje, razočaranost, sprijaznjenost. oropalo jo je majhnega delca vesti ter jo naredilo nekoliko vzvišeno. 
dobre ker je stvari večinoma uspela predvideti v naprej. kakor hitro je imela dovolj dejavnikov s katerimi si je lahko pomagala, je lahko dokaj natančno napovedala dogodke, ki se bodo izvršili nekje v prihodnosti. po njenem mnenju se vsaka še tako nepomembna stvar ravna po nekem vzorcu. če ga odkriješ pridobiš tako nadzor kot moč.

mrtva. ja, moja starša sta mrtva. gledala sem, ko so ju mučili, videla sem kako so ju ubili. in stvari nikoli več niso bile preproste. nisem bila več bogata dedinja velike ruske rodbine, ne, spremenili so me v nekaj temnega. spremenili so me v pošast.


MONSTER
pošast. preteklost o kateri ne govori jo je oropala večine čustev ter pustila le majhne ostre črepinje, ki včasih tako režejo, da mora bolečino utopiti v alkoholu in pred spancem zaužiti nekaj tablet. nekdaj je bila veselo, srečno ter neizmerno dobrodušno dekle. dobroto je težko izničiti in čeprav je ni več veliko ostalo, včasih kljub temu pride na plano. večinoma ob povsem neprimernem času. in zato je zdaj tu. na begu pred ljudmi, ki jih je včasih klicala bratje. na begu pred ljudmi, ki jo poskušajo ubiti.

SHE IS A FORMER ASSASIN
bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

wheeler, esther Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: wheeler, esther   wheeler, esther Icon_minitimeNed Feb 16, 2014 6:01 am

you have been accepted  

https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: Let's get started :: 
character creation
 :: 
accepted
-