KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
cassidy, alazne
AvtorSporočilo
alazne cassidy
alazne cassidy


Število prispevkov : 16
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

cassidy, alazne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: cassidy, alazne   cassidy, alazne Icon_minitimeTor Jan 14, 2014 2:57 am


23/ GLASGOW (UK)/ GALLERY OWNER/ LILY COLLINS

če želite slišati pravljico za majhne otroke, je tu definitivno ne boste. moja zgodba ni za tiste, ki hodijo že ob rani uri spat, saj je precej kruta, no, vsaj zame. rodila sem se v precej bednem stanju - osebama, ki sta bila tako zelo vpletena v sumljive posle, da je bilo že skrajno očitno. že kot majhna deklica sem torej vedela kaj pomeni preprodajanje droge, kaj pomeni sodelovanje z mafijo. bila sem praktično "mafijski otrok", če bi se lahko tako izrazila. nisem imela takšne mladosti, kot večina vrstnikov, šolo sem komaj izdelala. zato pa sem bila precej izurjena v poslovanju in kmalu sem začela veljati za "čudežno dekle", ki bo nekdaj nasledila glasgowski mafijski prestol, saj sem imela žilico za podjetnost, ki jo v mafijskih krogih resnično potrebuješ. torej v moji mladosti tako ni šlo brez drog (sama jih nisem nikoli uživala), umorov, spopadov in podobnih zadev. zame ljubezen ni obstajala, le posel in še enkrat posel. z ljubkim obrazom sem bila perfektna za vsa mogoča dela in praktično so me vedno bolj izkoriščali. ampak nekega dne sem se uprla, že od nekdaj sem bila namreč divje in neukrotljivo dekle, ki je rado delalo stvari po svoje. spakirala sem kovčke, ter pobegnila v lincoln, kot članica mafije zame ne bi bilo prihodnosti, ne takšne kakršno bi si želela. sedaj živim tu, s svojimi spretnimi rokami in mislimi sem si pridobila potrdilo, da sem lastnica mestne galerije. ljudje me tukaj poznajo kot energično dekle, ki skrajno veliko govori, ampak o svoji preteklosti ne bo spregovorila. no, slišali boste le izmišljene zgodbice o tem, kako sem si zaželela samostojnosti, zato sem se preselila v to mesto, stran od staršev. kar pa seveda ni res. v tem mestu sem dekle, ki hitro pritegne pozornost in je tudi rada v središču pozornosti. obožujem zabave, avanture in pustolovščine. nikoli še nisem bila zaljubljena in verjetno tudi nikoli ne bom, saj v mladostni ljubezni tudi nisem poznala. zato je za mano le nekaj afer za eno noč in nič kaj bolj globokega.
torej, to sem jaz, dekle, ki beži pred mafijo, ki se skriva v lincolnu. ampak saj nekako vemo, da glasgowski mafiji večno ne bom mogla bežati.

nekoč je bila pripadnica mafije
bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

cassidy, alazne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: cassidy, alazne   cassidy, alazne Icon_minitimeSre Jan 15, 2014 3:09 am

 you have been accepted  

dobrodošel/a na forumu! piši še v face claim, odpri svoj plot page in tvoje življenje v mestu lincoln se lahko prične.(:
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: Let's get started :: 
character creation
 :: 
old ones
-