KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
Nobody knows, nobody sees, nobody but me
AvtorSporočilo
alexandra grey
alexandra grey


Število prispevkov : 22
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimeTor Jan 14, 2014 12:57 am

Alexandra Grey
24-Nashville,Tennessee, secret agent


Nobody knows, nobody sees, nobody but me Tumblr_lg8ye9mX0H1qh0jyxo1_500


So this is Alexandra Grey. Ona je navzven popolnoma normalno dekle, z veliko samozavestjo, lažnim nasmeškom na obrazu, ter na čase sarkastičnem prizvoku v glasu. Na prvi pogled, bi rekli, da je to dekle, eno izmed najbolj srečnih deklet na tem svetu. Vendar je vse prej kot to. Za njeno masko se skriva preplašeno dekle,ki se ji para srce, ker ne more imeti normalnega življenja, nekomu zaupati . Njena skrivnost, ki je nihče ne ve, je to,da je njena prava služba to, da je tajna agentka in, da si je v življenju zadala, dva najbolj pomembna cilja za njo. Zaradi njene službe, nima pravih prijateljev, saj če bi ljudje, zvedeli, za njeno službo, bi se jih morala znebiti.Prav tako je ljubezen neznanka pri njej. Saj kakor pravijo, v razmerjih ni skrivnosti in ona jih ima preveč. Vendar za to njeno neprebojno masko, ni stopil še nihče, saj vestno, odriva stran vse ljudi in potencialne prijatelje. Zna ubiti človeka, ker je to pač njena služba in če bi seveda, kdo namerno ogrožal njeno življenje, je ne bi bilo strah, stegniti se po pištoli ali kakorkoli drugače, da se te osebe znebi. No več o njej, pa lahko preberete TUKAJ!
esther wheeler
esther wheeler


Število prispevkov : 33
Reputation : 1
Join date : 16/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimePet Jan 17, 2014 4:13 am

    hello. so, i really hope you are willing to put up with esther :p? mislim, glede na to da je alexandra tajna agentka in esther morilka, obstaja res ogromno možnosti za dramo.
alexandra grey
alexandra grey


Število prispevkov : 22
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 2:25 am

yes, definetlly:)...maš že kko idejo? Smile
esther wheeler
esther wheeler


Število prispevkov : 33
Reputation : 1
Join date : 16/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 2:50 am

    hm... i was thinking about some sort of friendly connection. i don't know, lahko bi se spoznali kmalu po tem, ko je esther prišla v mesto - pač nič posebnega, samo random chating - in bi esther dobila občutek da alex nekaj skriva. and yes, she really have a good feeling about those things, tako da bi bila stoprocentno prepričana da ima prav in bi seveda (bored and all) poskusila ugotoviti kaj tisto nekaj je. or z drugimi besedami; z alex bi se družila le ter zaradi splošne radovednosti in da bi malo popestrila svoje novo dolgočasno življenje. ampak yes, dekleti bi se nato resnično navezali druga na drugo. potem pa predlagam, da alexandra nekako izve kdo je esther (she is a secret agent, tako da to ne bi smelo biti preveč težko :p) in ne vem, mogoče bi ljudje za katere dela odločili, da je preveč nevarna da bi jo pustili pri življenju ter naročili alex naj jo ubije?
alexandra grey
alexandra grey


Število prispevkov : 22
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 7:56 am

oh yeah Very Happy that would be interesting Smile  so bi prosim začela?
esther wheeler
esther wheeler


Število prispevkov : 33
Reputation : 1
Join date : 16/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 9:27 am

    from which part? ne vem, meni bi bilo nekako še najbolje če začneva z enim povsem običajnim prijateljskim pogovorom, tako da dobiva boljši občutek kakšni so odnosi med njima, potem pa preskočiva na del, ko alex izve za estherin pravi poklic :p. sounds ok?
alexandra grey
alexandra grey


Število prispevkov : 22
Reputation : 0
Join date : 13/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimeSob Jan 18, 2014 9:39 pm

yes,yes and yes Smile
esther wheeler
esther wheeler


Število prispevkov : 33
Reputation : 1
Join date : 16/01/2014

Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitimeNed Jan 19, 2014 2:11 am

    good. dobiš moj crappy začetek asap :p.
Sponsored content




Nobody knows, nobody sees, nobody but me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nobody knows, nobody sees, nobody but me   Nobody knows, nobody sees, nobody but me Icon_minitime

Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: 
plot pages
-