KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
FINNCLOY, seamus theo
AvtorSporočilo
Gost

Gost


FINNCLOY, seamus theo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: FINNCLOY, seamus theo   FINNCLOY, seamus theo Icon_minitimePon Sep 16, 2013 12:09 am






seamus theo finncloy


 POZDRAVLJEN/A. ZAČELA BOVA S ČISTO FORMALNIMI ZADEVAMI. POVEJ MI TVOJO STAROST IN PREDMET, KI GA POUČUJEŠ. ZANIMA ME TUDI KAKŠNA JE TVOJA PALICA. IMAŠ KAKŠNEGA HIŠNEGA LJUBLJENČKA? ČE IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SPOSOBNOST JO PROSIM RAZKRIJ TU.
"Moja starost? Lahko bi rekli, da sem že v letih. Štejem jih 28 in na Bradavičarki poučujem predmet starodavne magije oziroma starodavne študije. Rad imam zgodovino čarovništva. Moja palica je sestavljena iz gloga in dlake samoroga, dolga je 25 centimetrov. Moj hišni ljubljenček se malce razlikuje od ostalih. Imam kačo, nadal pa sem ji ime Poison. Njen ugriz je lahko precej smrtonosen. Posebna lastnost... S tem se sicer nikoli nisem rad hvalil, nevem zakaj, ampak naj vam povem, da sem mag. Svoje oblike raje ne bi razkril."

ŽELIM IZVEDETI ČIM VEČ O TEBI, TOREJ MI LAHKO OPIŠEŠ KAKŠNA JE TVOJA OSEBNOST OZIROMA KARAKTER?
"Veljam za enega tistih profesorjev ob katerem se dijakom šibijo kolena. Nisem popustljiv in ne prenašam bednih izgovorov. Tukaj so zato, da se kaj naučijo in ne zato, da se zabavajo iz dneva v dan. Pri mojem predmetu ni šibkih členov, od vseh zahtevam popolno znanje. Že po tem bi lahko sklepali, da sem izredno strog in zahteven. Ne presem visokih in nadutih dijakov, ki mislijo, da znajo vse. Nihče ne zna vse. Saj ne držijo Boga za jajca. Pri meni šteje samo znanje, vse drugo me ne zanima. Sem precej brezskrben. Drugače se odlično razumem z vsemi profesoricami in profesorji ter ostalim osebjem Bradavičarke. Hah, veliko bi jih reklo, da veljam tudi za nepoboljšljivega ženskarja. Hej, konec koncev sem tudi jaz samo moški z nagonskimi potrebami, katere so nam bile podane že ob rojstvu."

KAJ PA DRUŽINA? MI LAHKO POVEŠ KAKŠNA JE TVOJA KRVNA SLIKA?
"Družine nisem videl že dolgo. Občasno si napišemo kakšno pismo in to bo to. Sem najstarejši sin čistokrvne čarovniške družine Finncloy. V svetu magije smo vedno veljali za eno vodilnih družin. Oče mi je vedno govoril, da imamo celo kraljevske korenine. Moj pra-pra in še nekolikokrat pra oče je bil celo ravnatelj Bradavičarke. Torej moja starša, zakonca Finncloy sta zelo ugleden par in oba sta imela pomembno službo na ministerstvu za čaranje. Ne sprašujte, zakaj sem se podal v to bedno službo profesorja, med tem, ko bi lahko v zdolgočaseni pisarni služil gore mastnih denarcev. Imam 2 mlajši sestri Mellory in Prolence. Obe se šolata na Bradavičarki v domu Spolzgad. Vsi v naši družini, vključno z menoj so bili izbrani za Spolzgad, tako tudi oni dve uspešno nadaljujeta tradicijo."

VEM, DA SEDAJ SLEDI MALO BOLJ NEPRIJETNO VPRAŠANJE. VEM, DA SI SE ŽE SREČAL/A Z BAVKARJEM, TOREJ, V KAJ SE JE SPREMENIL?
"Da bi umrl sam in prekmalu. To je vse."

ZDAJ PA K MALO BOLJ KOČLJIVIM ZADEVAM. POVEJ MI, IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SKRIVNOST?
"Morda res izgledam popolnoma normalen, vendar se vznotraj bojujem z svojimi demoni. Že kot dijak Bradavičarke sem imel izredne probleme z obvladovanjem svoje jeze. Tako so me imenovali za bipolarnega. Z leti vaje sem jo potlačil globoko vase in sedaj to napako uspešno obvladujem. Ne podlegam alkoholu, spijem samo kozarček ali dva. Obožujem seks, priznam. Odvisen sem. "

LAHKO OPIŠEŠ SVOJEGA VARUHA?
"Bil sem presenečen, da je obliko mojega varuha prevzel beli konj z dolgo srebrno grivo."

ČE BI SE LAHKO OPISAL/A V TREH BESEDAH, KATERE BI TO BILE?
"Krut, prazen, nor."

IN ŠE ZADNJE VPRAŠANJE, NATO PA SVA KONČALA. KAJ PRAVIŠ GLEDE DVOBOJEV MED DOBRIM IN ZLIM? NA KATERI STRANI SI TI?
"Rekel bom tako: Sem precej 'podmazane' sorte, tako da zaenkrat sem nevtralen. Če mi bo svetla stran ponudila boljše kot temna, se bom prevesil na svetlo, če mi bo temna ponudila več, se bom prevesil na temno. Podobno, kot moja bipolarna motnja - živim v sožitju z obema. Sem dober in zloben hkrati."

LJUDJE MI GOVORIJO, DA SEM IZREDNO PODOBEN/A:
Harry Lloyd




bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

FINNCLOY, seamus theo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FINNCLOY, seamus theo   FINNCLOY, seamus theo Icon_minitimePon Sep 16, 2013 12:28 am

you have been accepted

FINNCLOY, seamus theo Markernew
Sedaj si lahko odpreš učilnico kjer koli v predelih namenjenemu rpg pisanju. v predelu domov je tudi zbornica, kamor zapišeš kateremu domu oz. učencu odbiješ ali prišteješ točke.
profesor je tudi dolžan vsaj enkrat na mesec voditi pouk. to pa je tudi vse(:
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: -