KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
STEPFORD, william astor
AvtorSporočilo
Gost

Gost


STEPFORD, william astor  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: STEPFORD, william astor    STEPFORD, william astor  Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 11:31 pm




 

 
WILLIAM ASTOR STEPFORD

 
  POZDRAVLJEN/A. ZAČELA BOVA S ČISTO FORMALNIMI ZADEVAMI. POVEJ MI TVOJO STAROST IN LETNIK KATEREGA OBISKUJEŠ. ZANIMA ME TUDI KAKŠNA JE TVOJA PALICA. IMAŠ KAKŠNEGA HIŠNEGA LJUBLJENČKA? ČE IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SPOSOBNOST JO PROSIM RAZKRIJ TU.
Hm, torej ime mi je William vendar me lahko kličete kar Will. V juliju sem dopolnil 17 let in obiskujem sedmi letnik čarovniške šole- Bradavičarko.
Moja palica je iz češnjovga lesa, 28 centimetrov njeno jedro pa je samorogova dlaka. Obnese se pri napojih,vendar pri spreminjaju oblike predmetov pa je včasih obupna.
Oh moj ljubljenček je mačkon Mr. Noodles. Njegovo ime izvira od dne, ko je doma v Londonu kradel špagete iz sestringa krožnika, prej se je imenoval Barney.
 
ŽELIM IZVEDETI ČIM VEČ O TEBI, TOREJ MI LAHKO OPIŠEŠ KAKŠNA JE TVOJA OSEBNOST OZIROMA KARAKTER?
Mislim da se ljudje ne razlikujemo veliko. Malo je oseb, ki bodo vedno prijazne, tudi do tistih ki niso prijazni do njih, zato sem eden iz povprečja. Ljudi sprejemam in jih obravnavam tako kot oni mene. Sevda znam biti dober prijatelj, lahko pomagam ter sem tvoja trdna skala, lahko pa sem tisti zaradi katerega boš vse to potreboval.
V šoli se družim le z nekaterimi ljudmi,  svojimi tako imenovanimi prijatelji. Drugih se raje izogibam, če ravno ne naletim na njih. Nerad se spuščam v prepire če to ni nujno potrebno. Vendar vsakemu, ki ga spoznam dam možnost. Lahko so vredu prijatelji, lahko pa so ljudje, ki te bodo izdali za prvi vogalom, kjer jih neboš videl. V takem primeru uslugo vrnem dvojno. Vedno sep ostavim zase in za prijatelje.
Na življenje vedno poskušam gledati iz svetle, pozitivne stran ter držim preteklost tam kamor spada – v preteklosti.
Hm nevem kaj naj vam še povem... Obožujem pustolovščine pa čeprav so samo na zelenici pred šolo. Nikoli nebi mogel ljudi manipulirati čeprav sem v svoji preteklosti to velikokrat delal. Vendar kot sem že prej omenil je preteklost preteklost, jaz živim v sedanjosti, za točno ta trenutek.
Moje splošno prepričanje o življenju je da ima vzpone in padce, da po dežju vedno zasije sonce, ki ga včasih zakrijejo temni oblaki.
 
KAJ PA DRUŽINA? MI LAHKO POVEŠ KAKŠNA JE TVOJA KRVNA SLIKA?
Hm moja družina... S sestro in očetom sem že skoraj od nekdaj živel v Londonu, preselili smo se samo enkrat. Mama jeu mrla v prometni nesreči, ko sem bil star sedem let...
Moja krvna slika je čista že od panti veka. Vsi moji predniki so dali veliko na čistokrvnost, tudi moj oče. Jaz se na to bolj požvižgam. Nimam velikega vpliva na to v koga se bom zaljubil in ljubezni ne mislim izbirati po krvi.
ŠE NEKAJ... LAHKO POVEŠ NEKAJ O SVOJI PRETEKLOSTI?
No rodil sem se v Bradfordu, pri mojih 6 letih smo se z očetom in starejšo sestro preselili v London, kjer smo po babici podedovali manjšo graščino na obrobju mesta. Tam sem odraščal naprej. Že od nekdaj sem vedel da sem čarovnik in zato se kot otrok nikoli nisem igral s sosedovimi otroci. Oče je imel prijatelje, ki so bili enaki kot mi zato sem kot majhen čas preživljal z njimi.
No prišel sem na bradavičarko, se prilagodil okolju, dobil nove prijatelje že nekajkrat imel strst srce in nekajkrat strl tudi druge. Nasploh moja preteklost ni tako zelo zanimiva kot verjetno od drugih učencev.
VEM, DA SEDAJ SLEDI MALO BOLJ NEPRIJETNO VPRAŠANJE. VEM, DA SI SE ŽE SREČAL/A Z BAVKARJEM, TOREJ, V KAJ SE JE SPREMENIL?
Seveda sem se. Iz neznanega razloga se je spremenil v komsatega ,zanemarjenega moškega, ki se je naenkrat začel vrteti v črno meglo, ki je izginila brez kakršnega koli uroka- bil je jedec smrti.
ZDAJ PA K MALO BOLJ KOČLJIVIM ZADEVAM. POVEJ MI, IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SKRIVNOST?
Nočem zveneti neolikano, vendar skrivnosti so skrivnosti iz razloga kajne? Zato moje pustite prosim pri miru.
 
VEM, DA SI ZELO SPOSOBEN/A UČENEC/UČENKA IN DA SI ŽE PRIKLICALA SVOJEGA VARUHA. MI GA LAHKO OPIŠEŠ?
Spremenil se je v precej velikega in grivastega leva. Rahlo ščemenje v želodcu, ki sem ga dobil ko sem ga prvič videl tekati po prostoru občutim še danes.
 
ČE BI SE LAHKO OPISAL/A V TREH BESEDAH, KATERE BI TO BILE?
Zvest, Trmast, Prijateljski
 
IN ŠE ZADNJE VPRAŠANJE, NATO PA SVA KONČALA. KAJ PRAVIŠ GLEDE DVOBOJEV MED DOBRIM IN ZLIM? NA KATERI STRANI SI TI?
Mislim da bi se boril za pravičnost, vendar odvisno kako bi naneslo. Vendar ja, za dobro stran.
 
LJUDJE MI GOVORIJO, DA SEM IZREDNO PODOBEN/A:

 
 


bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

STEPFORD, william astor  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: STEPFORD, william astor    STEPFORD, william astor  Icon_minitimePon Sep 16, 2013 12:12 am

you have been accepted

STEPFORD, william astor  Markernew
Ob prebiranju misli tega fanta  je Klobuku postalo kar prijetno toplo. Fant je bil namreč izredno pozitivna oseba. Kolebal je med Pihpuffom in Gryfondomom na koncu pa se je na podlagi trme, pustolovskosti in tega, da se vedno postavi za prijatelje odločil, da bo fant romal naravnost v... "Gryfondom!" Omizje Gryfondoma je dobesedno ponorelo.

p.s.: piši še v face claim in prosim da si črke imena spremeniš tako, da bodo samo male začetnice. hvala(:
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: -