KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
LANCASTER, khloe savannah
AvtorSporočilo
Gost

Gost


LANCASTER, khloe savannah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: LANCASTER, khloe savannah   LANCASTER, khloe savannah Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 9:31 am







SAVANNAH CHLOE LANCASTER


 
POZDRAVLJEN/A. ZAČELA BOVA S ČISTO FORMALNIMI ZADEVAMI. POVEJ MI TVOJO STAROST IN LETNIK KATEREGA OBISKUJEŠ. ZANIMA ME TUDI KAKŠNA JE TVOJA PALICA. IMAŠ KAKŠNEGA HIŠNEGA LJUBLJENČKA? ČE IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SPOSOBNOST JO PROSIM RAZKRIJ TU.

formalnimi zadevami kaj? no... tudi prav. stara sem šestnajst let in posledično hodim v šesti letnik. moja palica je narejena iz tise, dolga osemindvajset centimetrov, njeno jedro pa vsebuje zmlete zmajeve luske. najbolje se obnese pri napadalnih ter obrambnih urokih in najslabše pri spreminjanju oblike.

sicer nisem ravno absolutni navdušenec nad živalmi, vendar pa domačega ljubljenčka kljub temu imam. ime ji je nyx - boginja noči, if you didn't know - in njen videz se s tem imenom popolnoma sklada. je namreč zelo elegantna črna mačka s prodornimi zelenimi očmi in izrazito muhastim ter samozavestnim karakterjem.

posebna sposobnost? seveda jo imam. slišala sem - in prebrala tudi če sem povsem natančna - da metamorfi svoj videz podzavestno spreminjajo vse od trenutka ko privekajo na ta svet. no, pri meni ni bilo tako - svojo sposobnost sem odkrila šele pri osmih letih starosti in reči moram, da mi je pomagala pobegniti iz velikega števila težko izhodnih situacij. zadnjič sem jo uporabila kakšni dve leti nazaj, vendar pa nikoli znotraj šolskih zidov. zakaj? ker je orožje dvakrat bolj učinkovito če je skrito (prevod za idiotske ljudi ki tega niso dojeli; nihče ne ve da sem metamorf in vsekakor se trudim da bi tako tudi ostalo).

ŽELIM IZVEDETI ČIM VEČ O TEBI, TOREJ MI LAHKO OPIŠEŠ KAKŠNA JE TVOJA OSEBNOST OZIROMA KARAKTER?
neprijeten. mogoče sem imela kratko življenje, vendar pa je bilo polno muk ter razočaranj in če sem povsem iskrena me je nekajkrat že prijelo da bi vse skupaj preprosto končala. ampak, to najbrž ni tisto kar ste želeli vedeti. hm, kaj pa tole; življenje me je naučilo, da je edini možni produkt zaupanja razočaranje, kar je po vsej verjetnosti tudi glavni razlog za mojo izrazito samotarsko naravo. skozi leta zatiranja ter poniževanja s strani drugih ljudi, sem se naučila da se lahko zanesem zgolj in le nase, iz česa verjetno izvirata moja pesimističnost ter neizmerna sebičnost. priznam, da sem tudi precej manipulativna, čeprav tega ljudje večinoma sploh ne opazijo. metode, ki jih uporabljam da bi od njih dobila natanko tisto kar želim, so namreč izjemno zvite, dobro premišljene in večinoma sestavljene tako da se izognem osebnemu stiku. druge besede, ki bi jih uporabila v namen opisa pa so; nepredvidljiva, oddaljena in predvsem skrivnostna. ljudje o meni ne vedo veliko več od tega, da sem nekoliko čudaška samotarka s precej neprijetnim karakterjem, medtem ko jaz o njih vem kar precej. opazovanje je pač tista stvar, ki mi gre najbolje od rok, tako da svoje sošolce lahko na splošno berem kot odprto knjigo. sem pa tudi izjemno koristoljubna - preden naredim neko stvar razmišljam predvsem o tem v kolikšni meri mi bo koristila.

KAJ PA DRUŽINA? MI LAHKO POVEŠ KAKŠNA JE TVOJA KRVNA SLIKA?
po pravici povedano ne morem - ljudje s katerimi sem odraščala niso moji biološki sorodniki in nihče mi ni znal povedati ničesar o mojih pravih starših.

ŠE NEKAJ... LAHKO POVEŠ NEKAJ O SVOJI PRETEKLOSTI?
raje ne bi. lastna preteklost namreč ni ravno ena izmed mojih najljubših tem - še posebej ne, ker zaradi vseh nasprotujočih se dejstev ljudje velikokrat predvidevajo da lažem (kakor da sem tako neumna, da si ne bi znala v trenutku izmisliti veliko bolj verjetne zgodbe). ampak v redu, naj vam bo. ne vem kje in komu sem se rodila, ali kakšno je moje pravo ime, vendar pa družina ki me je našla trdi, da sem se predstavila kot khloe. kakorkoli že, prvih šest let mojega življenja so izginila nekam v pozabo - nihče mi ni znal povedati od kod sem prišla in sama sem se spominjala le vrste nerazločnih podob iz katerih nisem znala izluščiti nobenega smisla. naslednjih dvanajst mesecev sem preživela v sirotišnici, nato pa sta me v rejo vzela zakonca clarke. bila sta ena izmed tistih redkih ljudi, ki so znali ustvariti popolno iluzijo sebe ter svojega življenja. pred socialnimi delavci sta bila videti prijazna ter skrbna, v resnici pa sta me k sebi vzela le da bi s tem pridobila nekaj dodatnega denarja. večino časa sem bila zaprta v temni sobi, v velikosti stenske omare, hrana ki sem jo dobivala pa je bila stara in bolj kot ne povsem neužitna. na srečo so po nekaj mesecih sosedje končno opazili kaj se dogaja ter poklicali policijo. naslednja družina pri kateri sem bivala so bili jordanovi. pojma nimam zakaj sta se zakonca odločila za rejništvo - imela sta namreč sedem svojih otrok, dom pa sta naenkrat zagotavljala tudi manjšemu številu sirot. tam sem bivala do svojega enajstega leta. v bistvu ne vem kje je bilo huje - pri jordanovih ali clarkovih. zakonca sta bila v redu, njuni otroci pa... večkrat so se povsem brez razloga spravljali name, s čimer mislim da so me pretepli ali pa zaprli v klet. najbrž imam srečo da niso bili starejši... kakor koli že, kmalu po tem ko sem dobila vabilo na bradavičarko, me je socialna služba zaupala nekemu ruskemu paru - igorju in viktoriji. bila sta prva skrbnika, ki sta se dejansko trudila skrbeti zame, vendar pa moram priznati da jima dela nisem prav nič olajšala. clarkovi in jordanovi so me povsem uničili in nikomur nisem bila več sposobna zaupati - tako tudi nisem bila pretirano razočarana, ko se je par kmalu po tem ko sta dobila svojega otroka, odločil da me bo vrnil socialni službi. zdaj živim pri parkerjevih. rekla bi, da sta v redu človeka, vendar pa mi zanju resnično ni pretirano mar.

VEM, DA SEDAJ SLEDI MALO BOLJ NEPRIJETNO VPRAŠANJE. VEM, DA SI SE ŽE SREČAL/A Z BAVKARJEM, TOREJ, V KAJ SE JE SPREMENIL?
mja, prav imate to res je izjemno neprijetno vprašanje. ampak v redu, izjemoma vam bom razkrila česa se najbolj bojim; neuspeha. imam pa tudi cel kup drugih strahov, ki večinoma izvirajo iz moje nesrečne preteklosti.

ZDAJ PA K MALO BOLJ KOČLJIVIM ZADEVAM. POVEJ MI, IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SKRIVNOST?
posebno skrivnost? po pravici povedano imam cel kup skrivnosti. od vsega povezanega s svojo preteklostjo pa do tega da sem metamorf. le redko kdo o meni ve več od splošno znanih dejstev, da sem stara šestnajst let, izrazito samotarska, nekoliko čudaška, veliko preveč direktna, nadvse sarkastična in ena najboljših učenk v letniku.

VEM, DA SI ZELO SPOSOBEN/A UČENEC/UČENKA IN DA SI ŽE PRIKLICALA SVOJEGA VARUHA. MI GA LAHKO OPIŠEŠ?
jasno, da sem zelo sposobna učenka. in hja, reči moram, da sem bila nad izidom priklica precej presenečena. mislila sem, da bom zagledala podobo divje mačke ali pa mogoče lisice, vendar se je izkazalo da je moj varuh zmaj. le kdo bi vedel zakaj?

ČE BI SE LAHKO OPISAL/A V TREH BESEDAH, KATERE BI TO BILE?
nepredvidljiva, skrivnostna, inteligentna

IN ŠE ZADNJE VPRAŠANJE, NATO PA SVA KONČALA. KAJ PRAVIŠ GLEDE DVOBOJEV MED DOBRIM IN ZLIM? NA KATERI STRANI SI TI?
nasprotna pola bosta vedno nasprotna, kar z drugimi besedami pomeni da so dvoboji med dobrim in zlim povsem običajni. ne motijo me, vendar pa sama vse skupaj raje opazujem od daleč. del dogajanja bom postala le če bo to nujno potrebno, katero stran bom izbrala pa je povsem odvisno od tega katera bo najverjetneje zmagala.

LJUDJE MI GOVORIJO, DA SEM IZREDNO PODOBEN/A:
anni speckhart




bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

LANCASTER, khloe savannah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LANCASTER, khloe savannah   LANCASTER, khloe savannah Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 9:42 am

you have been accepted

LANCASTER, khloe savannah Markernew
Ob prebiranju misli in utrinkov iz preteklosti se je temnolaska Klobuku kar malo zasmilila. Kdo pa je rekel, da tudi Klobuki nimajo čustev? Dekle zares ni bilo samo krivo, da je takšna kakršna je dandanes - v to so jo prisilile izkušnje. Vedel je, da ima temnolaska veliko Spolzgadovskih značilnosti, a kljub temu je ni hotel vtakniti v ta dom. Zato se je na podlagi njene neizmerne inteligence in iznajdljivosti, ter zaradi rahle čudaškosti odločil, da jo vtakne v... "Drznvraan!" Navdušeni vzkliki iz dvorane niso potihnili še par minut.
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: -