KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
MITCHELL, hayley clarette
AvtorSporočilo
Gost

Gost


MITCHELL, hayley clarette Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MITCHELL, hayley clarette   MITCHELL, hayley clarette Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 8:13 am







HAYLEY CLARETTE MITCHELL

 POZDRAVLJEN/A. ZAČELA BOVA S ČISTO FORMALNIMI ZADEVAMI. POVEJ MI TVOJO STAROST IN LETNIK KATEREGA OBISKUJEŠ. ZANIMA ME TUDI KAKŠNA JE TVOJA PALICA. IMAŠ KAKŠNEGA HIŠNEGA LJUBLJENČKA? ČE IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SPOSOBNOST JO PROSIM RAZKRIJ TU.
no prav. sem skoraj 16 let in obiskujem 6. letnik bradavičarske akademije. moja palica je dolga 28cm, izdelana iz gabrovega lesa, z jedrom feniksovega repnega peresa. moj hišni ljubljenček je že dobrih šest let, moja preljuba sovica auralee. hkrati pa sem tudi mag, kar mi daje sposobnost, da se kadarkoli spremenim v volka. a za to ve bolj malo ljudi.

ŽELIM IZVEDETI ČIM VEČ O TEBI, TOREJ MI LAHKO OPIŠEŠ KAKŠNA JE TVOJA OSEBNOST OZIROMA KARAKTER?
to je pa povsem odivsno od tega, kako me vzamete. lahko sem največja prasica ali pa najbolj sladka oseba na šoli. nisem kraljica, ki bi se nosila visoko, a imam vseeno svoj krog oboževalcev. pravih prijateljev pa tako rekoč nimam. ljudem ne gre zaupati in če jim že včasih nisem, jim prav zagotovo ne bom v časih teme in zlobe. ljudje so namreč vse prej kot bitja, ki bi lahko vse zadržala zase. na koncu vedno vsakdo skrbi le za svojo rit. mislijo, da me poznajo do potankosti, a v resnici ne vedo niti malo o meni. sem oseba, ki večinoma vedno pove kaj si misli, a je to vedno skrbno premišljeno in včasih zavito v uganke. sem svetlolaska, ki jo vsi občudujejo zaradi njenega poguma, da še vedno, kljub trenutni situaciji še vedno pove kaj si misli. a hkrati sem precej bolj iznajdljiva in zvita kot se sprva zdi. v moji glavi lahko najdete veliko več spletk, kot si zmorete zamisliti. a ne nadejajte se preveč, da mi je vse tako naklonjeno. imam tudi slabe lastnosti. zaradi svojega črnega humorja sem si namreč nakopala že ne malo katerega sovražnika, sploh pa se bojim ljubiti. bojim se biti prizadeta, zato skoraj nehote vedno odženem vsakogar, ki mu je zame mar. kar me naredi samo. in to me kljub moji v resnici precej individualistični naravi, včasih ubija.

KAJ PA DRUŽINA? MI LAHKO POVEŠ KAKŠNA JE TVOJA KRVNA SLIKA?
moja mama rosemary, ki je delala kot čarovniška oblikovalka, je umrla pri svojem 38. letu starosti. oče anthony, ki pa je letos dopolnil 46 let, dela kot eden izmed boljših aurorjev na ministrstvu. je izjemno natančen in strog, kakšne posebne očetovske topline pa pri njem ne boste našli. pravzaprav pa na družino nikoli nisem dala veliko, čeprav pravijo, da le-ta ostane, ko drugi gredo.

ŠE NEKAJ... LAHKO POVEŠ NEKAJ O SVOJI PRETEKLOSTI?
do 11. leta sem živela z mamo rosemary, ki je malo pred mojim 11. rojstnim dnevom umrla v nekem bunkeljskem atentatu. do takrat sem bila vesela in optimistična deklica, ki je poglede pritegnila zaradi svoje pozitivne energije in ne drugih, bolj slabih reči. poslali so me k očetu, ki ga do takrat nisem poznala. če sem pričakovala, da mi bo tudi on dajal vso ljubezen, ki mi jo je mama, sem se krepko zmotila. v njegovem velikem dvorcu sva živela kot tujca in večinoma sem bila prepuščena sama sebi. še danes sva v slabih odnosih. hja, tudi v družini nimam veliko sreče, a sem se naučila znajti po svoje in tako pridobila na samozavesti. poleg tega nisem bila vedno tista privlačna hayley. pravzaprav sem bila precej debela in zato v prvem letniku tudi primerno izločena. a sem to sčasoma s telovadbo popravila. od takrat se pač trudim živeti kolikor se le da. po domu se mi v teh kriznih časih niti ne toži, s problemi pa sem vedno se in vedno bom soočila, ko bodo le-ti prišli.

VEM, DA SEDAJ SLEDI MALO BOLJ NEPRIJETNO VPRAŠANJE. VEM, DA SI SE ŽE SREČAL/A Z BAVKARJEM, TOREJ, V KAJ SE JE SPREMENIL?
moji strahovi niso ravno tema, o kateri bi rada razpravljala. a če že vztrajate. spomnim se ja. spomnim se kako me je nenadoma zaobjela ledeno mrzla voda. tonila sem in šok je pretresel moje telo. sunkovito sem odprla oči. počasi mi je zmanjkovalo diha in lotevala se me je omotica. videla sem svetlobo površja in zamahnila sem z rokami, da bi ga dosegla. a so me temne sile potegnile nazaj. še bolj dol in svetloba je počasi postala tema. ne glede na to kako sem se upirala, še vedno sem tonila. in potem ni bilo ničesar več. če še niste dojeli, se gorzno bojim občutka nemoči in prdvsem utopitve.

ZDAJ PA K MALO BOLJ KOČLJIVIM ZADEVAM. POVEJ MI, IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SKRIVNOST?
zdaj ste pa že predrzni! morate res vedeti vse? prav rada bi vam namreč rekla, da je moja edina skrivnost to, da sem mag. ampak ne. tista druga skrivnost je veliko bolj velika in temačna in slabe vesti zaradi nje se verjetno nikoli ne bom otresla. na vesti imam namreč umor 4 bunkeljnov. pred nekaj leti sem namreč iz jeze ponesreči v neki hiši zanetila požar. bilo je predvsem zaradi očeta. in še zdaj me spreleti kurja polt, ko se spomnim kakšno grozno zadoščenje mi je prineslo to, da sem jih gledala goreti. požara nikoli niso pojasnili in čeprav so bili na delu tudi čarovniški preiskovalci, ga niso nikoli povezali z mano. za to tako vem le jaz in samo jaz na ramenih nosim breme te temačne preteklosti.

VEM, DA SI ZELO SPOSOBEN/A UČENEC/UČENKA IN DA SI ŽE PRIKLICALA SVOJEGA VARUHA. MI GA LAHKO OPIŠEŠ?
moja varuhinja lisica, me čudovito pooseblja, zato vedno, ko jo prikličem, čutim nekakšno veselje.

ČE BI SE LAHKO OPISAL/A V TREH BESEDAH, KATERE BI TO BILE?
skrivnostna, iznadljiva, previdna

IN ŠE ZADNJE VPRAŠANJE, NATO PA SVA KONČALA. KAJ PRAVIŠ GLEDE DVOBOJEV MED DOBRIM IN ZLIM? NA KATERI STRANI SI TI?
izbrala bom kar nvetralno. oziroma tisto, ki bo ponudila več in bolje.

LJUDJE MI GOVORIJO, DA SEM IZREDNO PODOBEN/A:
jennifer lawrence




bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

MITCHELL, hayley clarette Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MITCHELL, hayley clarette   MITCHELL, hayley clarette Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 9:17 am

you have been accepted

MITCHELL, hayley clarette Markernew
Klobuk je zmedeno pogledoval naokoli po dvorani medtem ko je sedel na glavi svetlolaske po imenu Hayley. Hm... torej ima rada uganke in skrivnosti, zanimivo. A vendar je to še ne uvršča v določen dom. Iznajdljivost, zvitost, črni humor - to so lastnosti, ki bi jih pripisal Spolzgadu. Ne morem pa mimo tega, da lahko ponudi tudi veliko inteligentnih misli in da koleba med stranjo - takšno premišljenost bi pripisal Drznvraanu. A nekako čutim, da se bo deklina najbolje znašla v.... "Spolzgad." Izza miz zvitih kač se je slišalo navdušeno ploskanje.
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: -