KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
BLACK, kirstyn lenalee
AvtorSporočilo
Gost

Gost


BLACK, kirstyn lenalee Empty
ObjavljaNaslov sporočila: BLACK, kirstyn lenalee   BLACK, kirstyn lenalee Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 7:53 am







KIRSTYN LENALEE BLACK


  POZDRAVLJEN/A. ZAČELA BOVA S ČISTO FORMALNIMI ZADEVAMI. POVEJ MI TVOJO STAROST IN LETNIK KATEREGA OBISKUJEŠ. ZANIMA ME TUDI KAKŠNA JE TVOJA PALICA. IMAŠ KAKŠNEGA HIŠNEGA LJUBLJENČKA? ČE IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SPOSOBNOST JO PROSIM RAZKRIJ TU.
“za to, kako zelo ste bili zavzetni za ta intervju, bi pričakovala, da takšne malenkosti že poznate. ne vem, ali naj se počutim užaljeno, ali naj vas spremenim za petnajst minut v krastačo, ali pa naj vas preprosto pustim praznih rok....

haha, pa ste se le ujeli! ali še nikoli niste slišali za zafrkavanje? očitno, ne. kakorkoli, obiskujem šesti letnik. tako bi bilo verjetno najbolj logično, da sem stara šestnajst let, imam prav? moja palica je... kratka. no no, saj vem, da niste mislili tega. kolikor se sbomnim, je bila narejena iz borovničevega lesa, vsebovala pa je vylin las. mislim, da je dolga okoli 24 centimetrov.

domačo žival? seveda imam. pravzaprav je izjemno poseben sivo tigrast mačkon, ki sem ga pri svojih enajstih letih poimenovala aeon, življenje. ime se mu neizmerno poda, kajti včasih, gre njegova energija na živce tudi meni, ne glede na to, da je na polovici svoje življenske poti.

posebne sposobnosti kot so kaj, naprimer? oh, luskust? ne, nikakor nimam te sposobnosti. prav tako nisem nikakršen metamorf. lahko pa bi vam razkrila, da sem mag - in se torej lahko spremenim v določeno žival. v mojem primeru je to črni panter.”

ŽELIM IZVEDETI ČIM VEČ O TEBI, TOREJ MI LAHKO OPIŠEŠ KAKŠNA JE TVOJA OSEBNOST OZIROMA KARAKTER?
“to vprašanje je bolj ali manj neumno. če želite izvedeti več o moji osebnosti, bi verjetno morali vprašati koga drugega. ampak kakor lahko sami opazite, je direktnost vsekakor moja vrlina. prav tako verjamem, da sem vsaj do neke mere samozavestna in me veliko reči, ki prestrašijo ostale, nekako ne ganejo. nekateri bi temu pravili rahločutnost in mislim, da imajo kar prav. ne bi morala reči, da sem lena, a tudi nekakšen posebno zagnan delavec nisem, še posebej pa nisem ljubiteljica učenja, čeprav pravijo, da sem solidno pametna. nič kaj ekstra posebno pametna, ampak pametna dovolj, da se ne pustim pometati naokoli.

popularno sarkastična? mislim, da bi teli dve lastnosti opisali drugi del mene. od kadar pomnim, sem bila zmeraj obsipana z ljudmi, kateri so me poznali, sama pa nisem niti vedela njihovega imena. in pravzaprav sem ob vsej tej pozornosti izjemno uživala. a vseprej kot dobro, mi je prav ta pozornost prinesla tudi veliko slabih stvari. tako se me torej drži tudi naziv lomilke src, prasice, tukaj pa je predvsem veliko dramatičnih skrivnosti, ki pa vam jih nisem pripravljena razkriti nikoli. od svojega otroštva sem bila obsipana z vsemogočim, zatorej sem posledično tudi razvajena. in kot posledico tega, verjetno lahko ugotovite, da sem lahko tudi samokritična.

nekaj, kar na sebi resnično ne prenesem pa je to, da stvari, ki mi preprosto gredo v nos, ne morem pustiti pri miru oziroma jih ignorirati, kot bi bilo najboljše. in to me velikorat pripelje v velike težave.”

KAJ PA DRUŽINA? MI LAHKO POVEŠ KAKŠNA JE TVOJA KRVNA SLIKA?
“ohhh, družina. od svoje babice sem izvedela, da sem čistokrvna čarovnica. svojih staršev pa nikoli nisem poznala, menda sta umrla v prometni nesreči, ki sta jo povzročila druga dva bunkeljna. in od tistega dneva naprej, brezmagijski golazni nikoli nisem odpustila, in se tako ne pogovarjam z nikomer, ki nima v sebi vsaj kapljice čistokrvne krvi. ampak, pustimo to. odraščala sem pri svoji teti luxanni, mamini najmlajši sestri in njenemu možu gabrielu, ki sta poleg mene vzgajala še štiri otroke - dve starejši deklici, dvojčici in dva mlajša - fanta in dekle. prav tako kot jaz, so se tudi oni, ko so dopolnili določeno starost, začeli šolati na bradavičarki, a se z njimi iskreno nikoli nisem veliko pogovarjala. mogoče le z najstarejšo dvojčico, mogoče le zanjo bi lahko rekla, da imava nekakšen nekoliko bolj tesen odnos. ampak to je zaradi tega, ker sva v istem domu - vsaj tako mislim. drugače pa sta moja krušna starša oba po poklicu profesorja - moja teta je letos sprejela delo na durmstrangu, medtem ko je moj stric že kar nekaj let profesor na bradavičarki. izjemno star, pameten mož, bom rekla. in če priznam, sta ravno ona dva tista edina človeka, katera v življenju spoštujem.”

ŠE NEKAJ... LAHKO POVEŠ NEKAJ O SVOJI PRETEKLOSTI?
“moja preteklost je vsekakor velika atrakcija za tiste, ki me sovražijo, kot tudi velik plus za tiste, ki me želijo oboževati. že pred bradavičarko sem bila velikokrat tista, ki je k sebi vsak dan vlekla več in več novih obrazov, ki so me želeli očarati. že kot enajstnetnica sem vedela, kako lahko manipuliram z občutki nekoga drugega. sicer nimam pojma, zakaj sem tako zelo hitro odrasla, vendar od takrat, ko sem se naučila, kako sta umrla moja prava starša, sem se zagotovo spremenila iz tiste prijazne deklice, ki je vse pozdravljala z nasmehom.

ko je moja noga prvič prestopila bradavičarko, sem vedela, da je ta šola tisto, kjer se bo zame vse skupaj začelo. in se tudi je. pri štirinajstih sem dobila prvo povabilo, da bi šla z nekom na zmenek. in po nekaj mesecih sem mu brezbrižno strla srce. ubogi otrok. in potem se je moje življenje v objemu pozornosti moškega spola in ženskih prijateljic preprosto začelo spuščati in vzpenjati. dokler se predlani nisem resnično zaljubila. a kaj, ko je bil zame vse prej, kot dovoljen sad. ampak vsi vemo, kako gre, takrat, ko nečesa ne moreš dobiti zlahka, kajne? postane le še veliko bolj mamljivo, veliko večje in želja se le še bolj okrepi.”

VEM, DA SEDAJ SLEDI MALO BOLJ NEPRIJETNO VPRAŠANJE. VEM, DA SI SE ŽE SREČAL/A Z BAVKARJEM, TOREJ, V KAJ SE JE SPREMENIL?
“ali to vprašanje postavite tudi enajstletnemu čarovniku? ker ne verjamem, da je ubogi otrok kadarkoli srečal bavkarja. če pa ga je, pa upam, da jo je odnesel brez kakšnih mentalnih posledic. moj strah pravzaprav ni čisto nič posebnega. bavkar se je spremenil v zrcalo, iz katerega je vame zrla zgrožena obraza nikogar drugega, kot moje matere in očeta, tik preden se je zgodila prometna nesreča. nič kaj lepa slika, verjemite mi. da ne omenjam dodatne krvi, oddrgnjenih kosov oblačil in smrtnih ran - to je torej moj strah. nekateri pravijo, da to smbolizira strah pred smrtjo. sama mislim, da je strah pred izgubo oseb, ki so mi nekako blizu - torej, moje tete in strica.”

ZDAJ PA K MALO BOLJ KOČLJIVIM ZADEVAM. POVEJ MI, IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SKRIVNOST?
“mislim, da o svojih skrivnostih nisem pripravljana razglabljati z neznancem. in tudi, če si nekdo, kot kirstyn black, potem verjetno nobena skrivnost ne ostane dolgo, saj veste, skrivnost. mogoče pa vam le lahko razkrijem, da je bila moja prva ljubezen... no, prepovedana ljubezen. bil je namreč profesor. je to dovolj velika skrivnost, da vam zaveže jezik? upam, da ja, kajti o ostalih resnično ne želim govoriti in nekako tudi nima smisla govoriti - tako ali tako bodo čez nekaj časa prišle na dan. in takrat... no takrat boste bili presenečeni.”

VEM, DA SI ZELO SPOSOBEN/A UČENEC/UČENKA IN DA SI ŽE PRIKLICALA SVOJEGA VARUHA. MI GA LAHKO OPIŠEŠ?
“moj varuh je nekaj, kar je meni osebno izjemno... drago. še zmeraj si lahko v spomin prikličem prvič, ko sem ob sebi zagledala snežno belo arktično lisico, tisti delček ledenega vetra, pa še sedaj skrbno nosim v svojih mislih.”

ČE BI SE LAHKO OPISAL/A V TREH BESEDAH, KATERE BI TO BILE?
“pa sem mislila, da sva s takšnimi vprašanji že opravila. ampak, v redu. prva beseda, s katero bi se opisala, je direktna. druga, bi bila arogantna in tretja, bi bila sarkastična. tako, čisto na kratko, upam, da niste pričakovali dolgega odgovora, saj ste povprašali le po treh besedah.”

IN ŠE ZADNJE VPRAŠANJE, NATO PA SVA KONČALA. KAJ PRAVIŠ GLEDE DVOBOJEV MED DOBRIM IN ZLIM? NA KATERI STRANI SI TI?
“dobro in zlo sta nekaj čisto samoumevnega. brez enega, ne more biti drugega, tako pa sta si v nenehnem konfliktu, a brez drugega vseeno ne moreta obstajati, ne glede na to, kako zelo si tega želita. to je bolj ali manj realitičen pogled na stvar. sama nisem prestopila meje nevtralnosti in je za enkrat še nimam namena prestopiti. bomo videli, kako bo vse skupaj obrnil čas!”

LJUDJE MI GOVORIJO, DA SEM IZREDNO PODOBENA:
willi holland




bluebell
bluebell
Admin

Število prispevkov : 286
Reputation : 0
Join date : 17/08/2013

BLACK, kirstyn lenalee Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BLACK, kirstyn lenalee   BLACK, kirstyn lenalee Icon_minitimePon Sep 16, 2013 7:03 am

you have been accepted

BLACK, kirstyn lenalee Markernew
Ko so Klobuka poveznili na glavo naslednje rjavolaske, je v hipu preusmeril pozornost nanjo, saj je bilo dekle nekaj posebnega. Že na začetku je vedel da ni za v Pihpuff in ne za v Gryfondom. Sprva je kolebal, da bi jo vtaknil v drznvraan a je nekako vedel, da se med tako inteligentnimi ljudmi ne bi znašla tudi zato, ker ni takšen deloholik. Sarkazem, poseben humor, aroganca in seveda čistokrvnost so bile poglavitne lastnosti, ki so učenko uvrščale v... "Spolzgad!" Verjetno lahko predvidevate, da so se iz Spolzgadovskega omizja razlegli navdušeni vzkliki.

p.s. piši še v face claim, hvala(:
https://secrets-everywhere.slovenianforum.com
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: -