KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Izvaja se popis aktivnosti

/*VIEWTOPIC_BODY*/
Share
PARKER, mellory dianne
AvtorSporočilo
Gost

Gost


PARKER, mellory dianne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PARKER, mellory dianne   PARKER, mellory dianne Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 7:03 am







MELLORY DIANNE PARKER


 POZDRAVLJEN/A. ZAČELA BOVA S ČISTO FORMALNIMI ZADEVAMI. POVEJ MI TVOJO STAROST IN LETNIK KATEREGA OBISKUJEŠ. ZANIMA ME TUDI KAKŠNA JE TVOJA PALICA. IMAŠ KAKŠNEGA HIŠNEGA LJUBLJENČKA? ČE IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SPOSOBNOST JO PROSIM RAZKRIJ TU.
stara sem 16 letnik, kar vam daje vedeti, da sem začela obiskovati predzadnji, 6. letnik. mojo palico sestavlja hrast, jedro pa krasi feniksovo pero. je dokaj dobra za temačne uroke, meri pa kar 35 centimetrov. in seveda, normalno da imam ljubljenčka. to je vendar mačka, čokoladne barve. zagotovim vam, da sem metamorf, vendar tega ne ve nihče. morda je res čudno, ko so moji lasje enkrat takšni, drugič drugačni.

ŽELIM IZVEDETI ČIM VEČ O TEBI, TOREJ MI LAHKO OPIŠEŠ KAKŠNA JE TVOJA OSEBNOST OZIROMA KARAKTER?
nikoli nisem bila družabna oseba. od malega slovim po moji zaprti osebnosti. nihče ne more vzbuditi čustev v meni. sem resna, ambiciozna oseba, ki ve, kaj je prav in kaj ne. nikoli me ne boste videli an kakšnih zabavah, kaj šele v družbi. sem samotar, in tega zaenkrat nimam namena spremeniti. in prav tako lahko rečem, da se mi namesto kri, pretaka po žilah sarkazem.

KAJ PA DRUŽINA? MI LAHKO POVEŠ KAKŠNA JE TVOJA KRVNA SLIKA?
sem čarovnica mešane krvi, in mi je to všeč. zanimivo je živeti z očetom, nečarovnikom, in mamo, čarovnico. očeta je skoraj kap, ko je izvedel, da z mamo nisma.. hm, kako bi rekla? normalni. imam eno sestro, ki je prav tako čarovnica, vendar je štiri leta starejša od mene. trenutno študira, in bo nekoč pisateljica. pisala bo učbenike, knjige, morda celo odprla svojo majhno knjigarno. mama je delavka na ministrstvu, oče pa v bunkeljskem, nečarovniškem svetu dela kot delavec v stroju.

ŠE NEKAJ... LAHKO POVEŠ NEKAJ O SVOJI PRETEKLOSTI?
v bunkeljskem svetu sem obiskovala njihovo šolo, kjer nisem in nisem vzpostavila dobrih odnosov. bila sem odličnjakinja, a vendar.. no, ni mi uspelo. ob prihodu na bradavičarko sem se najbolj bala razvrščanja, a sem zadovoljna s tem, kjer sem. za nič na svetu ne bi spremenila doma. sicer pa moja preteklost ni temna, in ne svetla. nekaj vmes. vsak ima vzpone, in padce, kajne?

VEM, DA SEDAJ SLEDI MALO BOLJ NEPRIJETNO VPRAŠANJE. VEM, DA SI SE ŽE SREČAL/A Z BAVKARJEM, TOREJ, V KAJ SE JE SPREMENIL?
sem. prvič v tretjem letniku, pri obrambi pred mračnimi silami. pred sabo sem zagledala depresivno, žalostno, objokano, mojo podobo. bilo je.. žalostno.

ZDAJ PA K MALO BOLJ KOČLJIVIM ZADEVAM. POVEJ MI, IMAŠ KAKŠNO POSEBNO SKRIVNOST?
samo to, da sem metamorf. nič drugega.

VEM, DA SI ZELO SPOSOBEN/A UČENEC/UČENKA IN DA SI ŽE PRIKLICALA SVOJEGA VARUHA. MI GA LAHKO OPIŠEŠ?
rada imam mačke, zato se ne čudim, da je prav ta žival moj varuh. je zelo zaščitniška, ni ej težko priklicati. zadovoljna sem z njo.

ČE BI SE LAHKO OPISAL/A V TREH BESEDAH, KATERE BI TO BILE?
mogočna, resna, samotarka.

IN ŠE ZADNJE VPRAŠANJE, NATO PA SVA KONČALA. KAJ PRAVIŠ GLEDE DVOBOJEV MED DOBRIM IN ZLIM? NA KATERI STRANI SI TI?
rekla bi, da sem nevtralna. če pa bi mogla na katero stran, bi bila prav gotovo temna, torej zlo. ali pa bi se umaknila tja, kjer sp boljši, močnejši in mogočnejši. tisti bi zmagali, tudi jaz.

LJUDJE MI GOVORIJO, DA SEM IZREDNO PODOBEN/A:
emma watson.




josh kilshaw
josh kilshaw


Število prispevkov : 69
Reputation : 1
Join date : 27/08/2013

PARKER, mellory dianne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PARKER, mellory dianne   PARKER, mellory dianne Icon_minitimeNed Sep 15, 2013 7:08 am

you have been accepted

PARKER, mellory dianne Markernew
Najprej se je Klobuk razgledal po dvorani. Vsi domi so bi bili mirni, kot da bi pač morali sedeti v tišini. Torej bi lahko odšla v Pihpuff? Niti slučajno. Gryfondom? Saj je bila dovolj pogumna, ali pač? Po njenem karakterju se mi zdi bolj mogočna, kot pogumna. Drznvraan. Ne deluje kot zelo pametno bitje. Potem pa Spolzgad. Brez premisleka je prikimal in zavpil ime doma. ''Spolzgad!''
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» mellory, let it be

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Secrets everywhere :: -